Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie    

 

 Pokec o ničom (resp. o prispevkoch)

Goto down 
+2
spirit1232
jhony
6 posters
AutorSpráva
jhony
ADMIN
ADMIN
jhony


Počet príspevkov : 241
Age : 31
Location : Long island street 366559 NY
Registration date : 29.06.2008

Pokec o ničom (resp. o prispevkoch) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokec o ničom (resp. o prispevkoch)   Pokec o ničom (resp. o prispevkoch) Icon_minitimeNe júl 06, 2008 12:47 pm

hanT napísal:


(p.s. daj ma adminom Very Happy Very Happy )

hanT možno pochpíš keď si prečítaš bod 4 !!!
Návrat hore Goto down
spirit1232
Začiatočník
Začiatočník
spirit1232


Počet príspevkov : 31
Age : 31
Location : Klatovy CZ
Registration date : 29.06.2008

Pokec o ničom (resp. o prispevkoch) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokec o ničom (resp. o prispevkoch)   Pokec o ničom (resp. o prispevkoch) Icon_minitimeNe august 17, 2008 2:08 am

Bubak napísal:
Inak traktor som tiež šoféroval. Zetora 7745. Cool spirit1232, ty čo presne?

Jeden Case(ted nevim jakej to byl....a Zetor samozřejmě Smile ...jinak koukam že toto forum začina upadat
Návrat hore Goto down
R1zeK
Občasný prispievateľ
Občasný prispievateľ
R1zeK


Počet príspevkov : 91
Registration date : 05.07.2008

Pokec o ničom (resp. o prispevkoch) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokec o ničom (resp. o prispevkoch)   Pokec o ničom (resp. o prispevkoch) Icon_minitimeNe august 17, 2008 4:51 am

jj nejak tu prestávajú chodiť príspevky nové... niet proste o čom diskutovať...
Návrat hore Goto down
ASTEK
ADMIN
ADMIN
ASTEK


Počet príspevkov : 262
Registration date : 07.05.2008

Pokec o ničom (resp. o prispevkoch) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokec o ničom (resp. o prispevkoch)   Pokec o ničom (resp. o prispevkoch) Icon_minitimeNe august 17, 2008 6:13 am

preco by nebolo ? mas tu tolko tem ze az mozes sa vykecavat kolko len ces a este nieco nediv sa novych uzivatelov zohnat je umenie crazy a este ked si nikdo nece dat an svoj web banner fora Sad
Návrat hore Goto down
https://slovak.slovakforum.net
jhony
ADMIN
ADMIN
jhony


Počet príspevkov : 241
Age : 31
Location : Long island street 366559 NY
Registration date : 29.06.2008

Pokec o ničom (resp. o prispevkoch) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokec o ničom (resp. o prispevkoch)   Pokec o ničom (resp. o prispevkoch) Icon_minitimeNe august 17, 2008 8:44 am

nj to je najviac nahovno...máme niečo cez 40 užívatelov...tak kua na nfs fore tam je ich vyše 2000...
Návrat hore Goto down
spirit1232
Začiatočník
Začiatočník
spirit1232


Počet príspevkov : 31
Age : 31
Location : Klatovy CZ
Registration date : 29.06.2008

Pokec o ničom (resp. o prispevkoch) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokec o ničom (resp. o prispevkoch)   Pokec o ničom (resp. o prispevkoch) Icon_minitimeNe august 17, 2008 12:08 pm

Ale toto nemusi bejt jen diskuzni forum ne?...je tu plno sekcí k downloadu tk proč tam nikdo nikdy nic nepřidá???
Návrat hore Goto down
R1zeK
Občasný prispievateľ
Občasný prispievateľ
R1zeK


Počet príspevkov : 91
Registration date : 05.07.2008

Pokec o ničom (resp. o prispevkoch) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokec o ničom (resp. o prispevkoch)   Pokec o ničom (resp. o prispevkoch) Icon_minitimeNe august 17, 2008 12:08 pm

jhony napísal:
nj to je najviac nahovno...máme niečo cez 40 užívatelov...tak kua na nfs fore tam je ich vyše 2000...

NFSfórum už je viac ako 4 roky Wink Ako nemyslel som to tak že doslova nieje o čom hovoriť, resp. písať ale niet načo reagovať... pretože tu nikto neprispieva... ja každý deň čakám na nové príspevky, keď sa objavia väčšinou reagujem ako napr teraz ale posledné dni sa tu nič nedialo Wink
Návrat hore Goto down
ASTEK
ADMIN
ADMIN
ASTEK


Počet príspevkov : 262
Registration date : 07.05.2008

Pokec o ničom (resp. o prispevkoch) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokec o ničom (resp. o prispevkoch)   Pokec o ničom (resp. o prispevkoch) Icon_minitimePo august 18, 2008 12:11 am

spirit ked mam tak pridam a R1zeK no tak to tu treba rozhybat a nie len sa len necinne prizerat Wink neber to ako urazku ken ako moj osobny nazor
Návrat hore Goto down
https://slovak.slovakforum.net
R1zeK
Občasný prispievateľ
Občasný prispievateľ
R1zeK


Počet príspevkov : 91
Registration date : 05.07.2008

Pokec o ničom (resp. o prispevkoch) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokec o ničom (resp. o prispevkoch)   Pokec o ničom (resp. o prispevkoch) Icon_minitimePo august 18, 2008 12:59 am

NJ čakal som že to niekto povie Very Happy Ale tk vo väčšine témat nemám k tomu čo povedať, lebo sa do danej veci nerozumiem a všase kde to je naopak, som už buď reagoval, alebo neviem reagovať... Ale inač využívam každú šancu prispieť Smile
Návrat hore Goto down
FuroL8
ADMIN
ADMIN
FuroL8


Počet príspevkov : 126
Location : Slovakia
Registration date : 09.05.2008

Pokec o ničom (resp. o prispevkoch) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokec o ničom (resp. o prispevkoch)   Pokec o ničom (resp. o prispevkoch) Icon_minitimePo august 18, 2008 2:26 am

hmm ... takyto postoj mal Dede ... a co sa stalo - BAN ... je dobre ze prispievate svojimi prispevkami na chod fora, ale niekedy to mozete prehnat, a potom to takto vyzera, ze v teme "Kedy a načom sme v živote 1 krat jazdili" sa rozprava o pisani prispevkoch ---> toto je SPAM (pokec mimo temy) ... nesom proti, aj ja niekedy spamujem, ale snazim sa tomu vyvarovat ... preto PLZ zhodnotte kazdy svoj prispevok a riaddte sa podla prislovia ci porekadla ci co to je - Dvakrat meraj a raz strihaj !! alias NESPAMUJTE !!!
Návrat hore Goto down
http://www.gallery.needforspeed.sk
street_racer
Občasný prispievateľ
Občasný prispievateľ
street_racer


Počet príspevkov : 109
Registration date : 05.07.2008

Pokec o ničom (resp. o prispevkoch) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokec o ničom (resp. o prispevkoch)   Pokec o ničom (resp. o prispevkoch) Icon_minitimePo august 18, 2008 3:21 am

neviem čo som tu vtedy napisal... asi ma vtedy alkohol premohol Laughing Laughing


Naposledy upravil street_racer dňa St august 20, 2008 2:33 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
jhony
ADMIN
ADMIN
jhony


Počet príspevkov : 241
Age : 31
Location : Long island street 366559 NY
Registration date : 29.06.2008

Pokec o ničom (resp. o prispevkoch) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokec o ničom (resp. o prispevkoch)   Pokec o ničom (resp. o prispevkoch) Icon_minitimePo august 18, 2008 4:30 am

street_racer napísal:
bolo to už skôr... a bolo to suzuki samurai :-D shnitý jak hovado Very Happy:D:D
nooo tak toto je dosť od veci...alebo som tomu dostatočne nepochopil Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Pokec o ničom (resp. o prispevkoch) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pokec o ničom (resp. o prispevkoch)   Pokec o ničom (resp. o prispevkoch) Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Pokec o ničom (resp. o prispevkoch)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Diskusia :: Voľná diskusia alebo OFF TOPIC!-
Prejdi na: