Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie    

 

 navod na prispievanie

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
mandzelo
Prezeraťeľ



Počet príspevkov : 4
Registration date : 05.01.2009

navod na prispievanie Empty
OdoslaťPredmet: navod na prispievanie   navod na prispievanie Icon_minitimePo január 05, 2009 1:43 pm

pani admini

ja by som vas chcel poprosit o nejaky polopatisticky navod na prispievanie filmov.
je ich tu strasne malinko a ja disponujem cca asi tak 1400 dabovanymi filmami vo formate divX prevazne zanrami horor a scifi medzi ktorymi su aj starsie filmy,ktore sa na forach nevyskytuju,alebo su len v rapidshare
pokusal som sa sem hodit resident evil 1,3 a nejako sa mi to nepozdava,a naozaj nieje mojim zamerom vam tu sposobit chaos.

vopred daKujem a prepacte



mandzelo
Návrat hore Goto down
ASTEK
ADMIN
ADMIN
ASTEK


Počet príspevkov : 262
Registration date : 07.05.2008

navod na prispievanie Empty
OdoslaťPredmet: Re: navod na prispievanie   navod na prispievanie Icon_minitimePi január 09, 2009 11:03 am

v poho nahadzuj navod ? vytvoris jdednoducho prispoveok a linky do code
Návrat hore Goto down
https://slovak.slovakforum.net
Bubak
Začiatočník
Začiatočník
Bubak


Počet príspevkov : 78
Age : 32
Registration date : 02.07.2008

navod na prispievanie Empty
OdoslaťPredmet: Re: navod na prispievanie   navod na prispievanie Icon_minitimePi február 13, 2009 5:51 pm

Skôr by sa mal zaviesť všeobecný návod na prispievanie. :-) Ale viem, tak to chodí. I love you
Návrat hore Goto down
http://wikipedia.org
jhony
ADMIN
ADMIN
jhony


Počet príspevkov : 241
Age : 31
Location : Long island street 366559 NY
Registration date : 29.06.2008

navod na prispievanie Empty
OdoslaťPredmet: Re: navod na prispievanie   navod na prispievanie Icon_minitimeŠt júl 30, 2009 7:17 am

no páni takže máme tu krásnych vyše 1500 príspevkov a toto fórum zažilo kariéru rýchlo padajúcej hviezdy...čo už...ozaj bubak čo to máš za lubničku v avatare ???...dávno som tu nebol mrgreen
Návrat hore Goto down
Sponsored content





navod na prispievanie Empty
OdoslaťPredmet: Re: navod na prispievanie   navod na prispievanie Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
navod na prispievanie
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Slovak Big Forum :: Pripomienky a návrhy-
Prejdi na: