Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie    

 

 Aké hry radi hráte?

Goto down 
+10
Dede
jullo
R1zeK
jhony
PANZER
Maverick151
FuroL8
kenny
davo555
ASTEK
14 posters
AutorSpráva
ASTEK
ADMIN
ADMIN
ASTEK


Počet príspevkov : 262
Registration date : 07.05.2008

Aké hry radi hráte? Empty
OdoslaťPredmet: Aké hry radi hráte?   Aké hry radi hráte? Icon_minitimePi máj 09, 2008 6:15 am

Ktoré hry vás bavia?
Mňa napr. NEED FOR SPEED a všetké racingoovky Smile
Návrat hore Goto down
https://slovak.slovakforum.net
davo555
Prezeraťeľ



Počet príspevkov : 3
Registration date : 09.05.2008

Aké hry radi hráte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké hry radi hráte?   Aké hry radi hráte? Icon_minitimePi máj 09, 2008 8:38 am

mna tiez len racingovky a NFS Prostreet mi nejde Sad
Návrat hore Goto down
kenny
Občasný prispievateľ
Občasný prispievateľ
kenny


Počet príspevkov : 94
Registration date : 09.05.2008

Aké hry radi hráte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké hry radi hráte?   Aké hry radi hráte? Icon_minitimePi máj 09, 2008 8:56 am

no racingovky ale aj FPS-ky Smile Racingovky : Test Drive Unlimited , CMR Dirt a FPS všetko čo dôjde pod ruku Cool

//: TDU rulz
Návrat hore Goto down
FuroL8
ADMIN
ADMIN
FuroL8


Počet príspevkov : 126
Location : Slovakia
Registration date : 09.05.2008

Aké hry radi hráte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké hry radi hráte?   Aké hry radi hráte? Icon_minitimePi máj 09, 2008 9:05 am

Moji ludia Very Happy .... i ja mastim racingofky : NFS PS, C, MW, UG2 Very Happy:D, este CS a minule som zacal Matrix (Path of neo) - tak i toto bavim
Návrat hore Goto down
http://www.gallery.needforspeed.sk
Anonymný
Anonymný




Aké hry radi hráte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké hry radi hráte?   Aké hry radi hráte? Icon_minitimeSo máj 10, 2008 1:07 am

FPS , RTS , Racing napr z FPS : Unreal tournament , Gears of War , CS .......
RTS : command & conquer ......
Racing : NFS , Race driver GRID ( zatal len DEMO Laughing ) a potom sa neskutocne tesim na burnout paradise pre PC tesim tesim tesim Laughing
Návrat hore Goto down
Maverick151
Začiatočník
Začiatočník
Maverick151


Počet príspevkov : 41
Age : 28
Location : Stará Lesná
Registration date : 10.05.2008

Aké hry radi hráte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké hry radi hráte?   Aké hry radi hráte? Icon_minitimeSo máj 10, 2008 4:30 am

Najcastejsie hram NFS ale uz ani na to nemam cas
Návrat hore Goto down
PANZER
Prezeraťeľ
PANZER


Počet príspevkov : 13
Age : 30
Registration date : 29.06.2008

Aké hry radi hráte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké hry radi hráte?   Aké hry radi hráte? Icon_minitimePo jún 30, 2008 5:51 am

Najcastejsie hravam NFS ci uz U2 alebo MW alebo Carbon alebo Prostreet
potom hravam GTA San andreas
Counter strike 1.6
a prilezitostne Flatout2
Návrat hore Goto down
jhony
ADMIN
ADMIN
jhony


Počet príspevkov : 241
Age : 31
Location : Long island street 366559 NY
Registration date : 29.06.2008

Aké hry radi hráte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké hry radi hráte?   Aké hry radi hráte? Icon_minitimeSt júl 02, 2008 3:48 am

Need For Speed...len tuning...keďze porsche som musel vymazať lebo som reinstallol windows a zháňam Race Driver Grid GRID
Návrat hore Goto down
R1zeK
Občasný prispievateľ
Občasný prispievateľ
R1zeK


Počet príspevkov : 91
Registration date : 05.07.2008

Aké hry radi hráte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké hry radi hráte?   Aké hry radi hráte? Icon_minitimeSo júl 05, 2008 11:32 am

Najradšej hrám z hier.... klasika Counter Strike 1.6, Smile Crysis a potom sú to už len racingovky... hlavne Most Wanted a pokiaľ ide o voľnosť tak Test Drive Unlimited.... ale mám rád aj simulátor Live For Speed. Smile
Návrat hore Goto down
jullo
Začiatočník
Začiatočník
jullo


Počet príspevkov : 43
Age : 29
Registration date : 04.07.2008

Aké hry radi hráte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké hry radi hráte?   Aké hry radi hráte? Icon_minitimeSo júl 05, 2008 1:33 pm

no ja vacsinou CS 1.6,NFS PS alebo obcas U2....,GRID,CRYSIS,CoD4,MoH AIRBORNE... Very Happy ale obcas 3D SEX VILLA lol! ne fakt king
Návrat hore Goto down
jhony
ADMIN
ADMIN
jhony


Počet príspevkov : 241
Age : 31
Location : Long island street 366559 NY
Registration date : 29.06.2008

Aké hry radi hráte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké hry radi hráte?   Aké hry radi hráte? Icon_minitimeSo júl 05, 2008 3:37 pm

jj CS 1.6 rulzzz....sa tam dá vyblázdniť keď ťa nikto naštve
Návrat hore Goto down
Dede
Profesionál
Profesionál
Dede


Počet príspevkov : 186
Age : 29
Registration date : 14.05.2008

Aké hry radi hráte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké hry radi hráte?   Aké hry radi hráte? Icon_minitimeNe júl 06, 2008 1:25 am

JA NFS,CS, a Fifa aj flat out 2 Smile
Návrat hore Goto down
TROL
Prezeraťeľ
TROL


Počet príspevkov : 3
Age : 30
Registration date : 18.07.2008

Aké hry radi hráte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké hry radi hráte?   Aké hry radi hráte? Icon_minitimePi júl 18, 2008 4:11 am

CS Laughing to je vsetko
Návrat hore Goto down
R1zeK
Občasný prispievateľ
Občasný prispievateľ
R1zeK


Počet príspevkov : 91
Registration date : 05.07.2008

Aké hry radi hráte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké hry radi hráte?   Aké hry radi hráte? Icon_minitimePi júl 18, 2008 11:27 am

V poslednom čase ma začal baviť GTA SA Ale trošku odlišným spôsobom hrania... stiahol som si save, na ktorom bolo ohromné množstvo peňazí... povedal som nie šiel som do kasína a na konte pri vychádzani z neho mi ostalo -87 dolárov... mrgreen tak som šlohol taxi a začal si poctivo zarábať.... dokonca som ani nevedel, že sa v San andrease dajú kupovať autá tak som si povedal, že už žiadne kradnutie Very Happy po našetrení dostatočného množstva peňazí som si bol kúpiť v los santos tuxedo, a aj v ammu nation 9 mm s tlmičom. Very Happy to je moja celá výbava na cestách po San Andrease. Taktiež žiadne zabíjanie a cheatovanie Smile občas zájdem do kasína zahráť si ale fakt len s malou sumou tak do 1000 dolárov... momentálne šetrím na auto windsor + jeho tuning (kolesá , nitro, farba ) ktoré stojí 28 000 dolárov.... po ceste zabíjam dílerov a to je asi tak všetko čo mám na srdci mrgreen
Návrat hore Goto down
Bubak
Začiatočník
Začiatočník
Bubak


Počet príspevkov : 78
Age : 32
Registration date : 02.07.2008

Aké hry radi hráte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké hry radi hráte?   Aké hry radi hráte? Icon_minitimePi júl 18, 2008 11:51 am

Ehm, a využívaš aj chodenie do bordelov? pig mrgreen

Pokiaľ viem, tak v SA sa to dá, nie?
Návrat hore Goto down
http://wikipedia.org
R1zeK
Občasný prispievateľ
Občasný prispievateľ
R1zeK


Počet príspevkov : 91
Registration date : 05.07.2008

Aké hry radi hráte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké hry radi hráte?   Aké hry radi hráte? Icon_minitimePi júl 18, 2008 12:24 pm

Samozrejme to som nespomenul? po každodennej šichte tých 120 dolárov miniem aj v striptízovom klube Very Happy
Návrat hore Goto down
street_racer
Občasný prispievateľ
Občasný prispievateľ
street_racer


Počet príspevkov : 109
Registration date : 05.07.2008

Aké hry radi hráte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké hry radi hráte?   Aké hry radi hráte? Icon_minitimePi júl 18, 2008 12:25 pm

jaa asik tak ako Rizek... hrám SA ale Multiplayer chodím na český server Net0peer, lebo tam mám riadne husté konto... inak ak by niekto tak tam som pod nickom : [H][K][S]boy ........samozrejme všetky NFS teda ktoré mi idú na mojej šunečke aa rád si zahrám HITMANa (Blood Money ale niekedy som hrával aj 2-ku) že silent assassin mrgreen ja tam odbachujem s tlmičom hlavne civilov potom v minulosti som hral Flat Out 2 jako Dede (tiež po nete) a rád si zahrám každú dobrú hru a nejde ani tak o grafu jak o hrateľnosť ale stratégie moc nemusím Mad
Návrat hore Goto down
Sway
Prezeraťeľ
Sway


Počet príspevkov : 7
Registration date : 14.09.2008

Aké hry radi hráte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké hry radi hráte?   Aké hry radi hráte? Icon_minitimeNe september 14, 2008 11:15 am

Najradsej hram Race a FPS.
Návrat hore Goto down
http://sway.over.cz
Sponsored content





Aké hry radi hráte? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké hry radi hráte?   Aké hry radi hráte? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Aké hry radi hráte?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Diskusia :: Počítače-
Prejdi na: