Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie    

 

 Mali ste už autonehodu?

Goto down 
+6
Dede
jhony
jullo
Maverick151
kenny
ASTEK
10 posters
AutorSpráva
ASTEK
ADMIN
ADMIN
ASTEK


Počet príspevkov : 262
Registration date : 07.05.2008

Mali ste už autonehodu? Empty
OdoslaťPredmet: Mali ste už autonehodu?   Mali ste už autonehodu? Icon_minitimeŠt máj 08, 2008 1:02 am

Píšte svoje zážitky z autonehody ktorú ste zažili.
A keď nie autonehodu tak aspoň nejaký ten škaredý pad z bicykla napríklad tongue
Návrat hore Goto down
https://slovak.slovakforum.net
kenny
Občasný prispievateľ
Občasný prispievateľ
kenny


Počet príspevkov : 94
Registration date : 09.05.2008

Mali ste už autonehodu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mali ste už autonehodu?   Mali ste už autonehodu? Icon_minitimePi máj 09, 2008 8:53 am

jj mal som cyklo nehodu ale nehôd bolo vela Very Happy ale poviem tú najškaredšiu ... takže som si to makal na biku a spoza rohu mi vybehol kamoš na jeho biku ..narazil mi do lavého boku ,ňa to vyhodilo z cykla a salto to je jasné Very Happy .a dopadol som na škodofku čo stála na parkovisku ...bike padol vedla mňa Very Happy šťastie som mal Smile a nič sa mi nestalo....
Návrat hore Goto down
Maverick151
Začiatočník
Začiatočník
Maverick151


Počet príspevkov : 41
Age : 28
Location : Stará Lesná
Registration date : 10.05.2008

Mali ste už autonehodu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mali ste už autonehodu?   Mali ste už autonehodu? Icon_minitimeSo máj 10, 2008 4:05 am

Zatial nie a som rad Smile
Návrat hore Goto down
jullo
Začiatočník
Začiatočník
jullo


Počet príspevkov : 43
Age : 29
Registration date : 04.07.2008

Mali ste už autonehodu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mali ste už autonehodu?   Mali ste už autonehodu? Icon_minitimePi júl 04, 2008 7:44 am

ja som sa raz strepal z biku..tez....s kamosom sme isli na benzinku po chodniku...kamos isiel za mnou asi 7/8m a ja som stlacil prednu brzdu Very Happy zdvihol som zadne a on kkt kukal do mobilu nepozeral sa a narazil mi do zadneho kola...a obidvaja sme zleteli na cestu a on bol ticho a ja som sa na zemi ujebaval jak pes Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
jhony
ADMIN
ADMIN
jhony


Počet príspevkov : 241
Age : 31
Location : Long island street 366559 NY
Registration date : 29.06.2008

Mali ste už autonehodu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mali ste už autonehodu?   Mali ste už autonehodu? Icon_minitimePi júl 04, 2008 7:46 am

hh ja som napálil hlavou do betónového stĺpu minulý rok Arrow
Návrat hore Goto down
ASTEK
ADMIN
ADMIN
ASTEK


Počet príspevkov : 262
Registration date : 07.05.2008

Mali ste už autonehodu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mali ste už autonehodu?   Mali ste už autonehodu? Icon_minitimePi júl 04, 2008 7:48 am

no autonehoda to nebola zrovna skor chodzo nehoda som bol mali a kecal som a nepozeral som sa pred seba a jebol som hlavou do stlpu au ! alebo raz somjebol dokanala Laughing dakabohu tam boli smeti
Návrat hore Goto down
https://slovak.slovakforum.net
Dede
Profesionál
Profesionál
Dede


Počet príspevkov : 186
Age : 29
Registration date : 14.05.2008

Mali ste už autonehodu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mali ste už autonehodu?   Mali ste už autonehodu? Icon_minitimePi júl 04, 2008 9:14 am

Ja som mal na bicykli a dost nepriemnu s kamošom som sa stalvil že prejdem vedla autobusu hned vedla bol garad. TAk som išel a bolo to take uske že som spadol do garada...Trošku zabolelo ale čo už. Smile
Návrat hore Goto down
jullo
Začiatočník
Začiatočník
jullo


Počet príspevkov : 43
Age : 29
Registration date : 04.07.2008

Mali ste už autonehodu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mali ste už autonehodu?   Mali ste už autonehodu? Icon_minitimePi júl 04, 2008 9:53 am

Big Dede napísal:
Ja som mal na bicykli a dost nepriemnu s kamošom som sa stalvil že prejdem vedla autobusu hned vedla bol garad. TAk som išel a bolo to take uske že som spadol do garada...Trošku zabolelo ale čo už. Smile
Laughing Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Dede
Profesionál
Profesionál
Dede


Počet príspevkov : 186
Age : 29
Registration date : 14.05.2008

Mali ste už autonehodu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mali ste už autonehodu?   Mali ste už autonehodu? Icon_minitimeSo júl 19, 2008 3:03 am

jullo napísal:
Big Dede napísal:
Ja som mal na bicykli a dost nepriemnu s kamošom som sa stalvil že prejdem vedla autobusu hned vedla bol garad. TAk som išel a bolo to take uske že som spadol do garada...Trošku zabolelo ale čo už. Smile
Laughing Laughing Laughing
Stava sa mrgreen
Návrat hore Goto down
R1zeK
Občasný prispievateľ
Občasný prispievateľ
R1zeK


Počet príspevkov : 91
Registration date : 05.07.2008

Mali ste už autonehodu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mali ste už autonehodu?   Mali ste už autonehodu? Icon_minitimeSo júl 19, 2008 8:01 am

Jediné nehody čo zažívam sú v LFS pri neohľaduplnosti a demencii ostatných jazdcov Very Happy dokonca som nemal ani nehodu na bicykli keď nepočítam pád v 3 rokoch po ktorom mám jazvu na kolene Smile
Návrat hore Goto down
Matt
Prezeraťeľ
Matt


Počet príspevkov : 13
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 09.07.2008

Mali ste už autonehodu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mali ste už autonehodu?   Mali ste už autonehodu? Icon_minitimeNe júl 27, 2008 10:31 am

mna raz zrazilo auto ale nic vazne sa mi nestalo len som tyzden krival
Návrat hore Goto down
kenny
Občasný prispievateľ
Občasný prispievateľ
kenny


Počet príspevkov : 94
Registration date : 09.05.2008

Mali ste už autonehodu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mali ste už autonehodu?   Mali ste už autonehodu? Icon_minitimeSo september 20, 2008 2:22 pm

Matt napísal:
mna raz zrazilo auto ale nic vazne sa mi nestalo len som tyzden krival

mrgreen moju spolužiačku zrazila okávia a opliekalo ju o sudák jak letela rozbila si nohu tiež a krívala mrgreen
btw: sudák bol na parkovisku po ktorom išla, počúvala mp3 vystúpila na cestu nevšimla si oktu a flés hodilo ju meter-dva a davaj na sudák mrgreen crazy
Návrat hore Goto down
TheChosenOne
Prezeraťeľ



Počet príspevkov : 2
Registration date : 15.11.2008

Mali ste už autonehodu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mali ste už autonehodu?   Mali ste už autonehodu? Icon_minitimeSo november 15, 2008 7:15 am

ASTEK napísal:
Píšte svoje zážitky z autonehody ktorú ste zažili.
A keď nie autonehodu tak aspoň nejaký ten škaredý pad z bicykla napríklad tongue

Very Happy mal som škaredý pád z Auta :d. Napáral som to do betónového plotu u nás v poprade pri Maxe Very Happy lol!
Návrat hore Goto down
street_racer
Občasný prispievateľ
Občasný prispievateľ
street_racer


Počet príspevkov : 109
Registration date : 05.07.2008

Mali ste už autonehodu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mali ste už autonehodu?   Mali ste už autonehodu? Icon_minitimeUt november 18, 2008 1:15 pm

citácia :
Very Happy mal som škaredý pád z Auta :d. Napáral som to do betónového plotu u nás v poprade pri Maxe Very Happy lol!
pri maxe je betónový plot? Very Happy že som si to doteraz nevšimol Very Happy:D
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Mali ste už autonehodu? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mali ste už autonehodu?   Mali ste už autonehodu? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Mali ste už autonehodu?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Diskusia :: Auto-Moto-
Prejdi na: